Media convertor Gigabit TP-Link TL-FC311A-2, 2 porturi, SFP, 2 Km, single-mode la reducere

TL-FC311A-2 este un media convertor Gigabit de la TP-Link, proiectat pentru a realiza conexiuni cu fibra optica pe distante scurte (max 2 Km). Portul RJ45, impreuna cu portul SFP, folosite pentru conversia dintre semnalul optic la semnal electric, utilizat pentru a conecta camere de supraveghere. Media convertorul transmite datele pe o lungime de unda de 1550 nm si le primeste pe o lungime de unda de 1310 nm. Temperatura de functionare este cuprinsa intre 0°C si +50°C.

Catre Magazin

SKU: 78223 Categorii: , Etichete: ,

Descriere

Media convertor Gigabit TP-Link TL-FC311A-2, 2 porturi, SFP, 2 Km, single-mode

TL-FC311A-2 este un media convertor Gigabit de la TP-Link, proiectat pentru a realiza conexiuni cu fibra optica pe distante scurte (max 2 Km). Portul RJ45, impreuna cu portul SFP, folosite pentru conversia dintre semnalul optic la semnal electric, utilizat pentru a conecta camere de supraveghere. Media convertorul transmite datele pe o lungime de unda de 1550 nm si le primeste pe o lungime de unda de 1310 nm. Temperatura de functionare este cuprinsa intre 0°C si +50°C.

Asemănător cu Media convertor Gigabit TP-Link TL-FC311A-2, 2 porturi, SFP, 2 Km, single-mode

Cumpara Media convertor Gigabit TP-Link TL-FC311A-2, 2 porturi, SFP, 2 Km, single-mode la reducere:

Plata online cu cardul sau la livrare.
Transport in toata Romania la domiciliu sau direct pe șantier.
Garanție de minim 12 luni la orice produs.
Factura si alte acte necesare puse la dispoziția dvs.

Drept de retur in conformitate cu art.9 alin.1 din Ordonanță nr.34/2014 privind drepturile consumatorilor in cadrul contractelor încheiate cu profesioniștii, precum si pentru modificarea si completarea unor acte normative, Clientul beneficiază de o perioada de retragere de 14 zile pentru a se retrage dintr-un contract la distanta sau dintr-un contract in afara spatiilor comerciale, respectiv de a returna produsele cumpărate, fără a fi nevoit sa justifice decizia de retragere si fără a suporta alte costuri.

sisteme-de-supraveghere.ro nu poate garanta exactitatea completă a informațiilor afișate pe acest site și nici furnizarea în totalitate a informațiilor de către comercianți. Drept urmare, datorită naturii activităților sisteme-de-supraveghere.ro ca fiind un promotor al unor firme terțe, în cazul unor discrepanțe între informațiile afișate pe site-ul sau anunțurile sisteme-de-supraveghere.ro și cele afișate pe site-ul comerciantului, acesta din urmă va predomina. Prețurile afișate includ toate taxele, preț inclusiv TVA.

Informații suplimentare

brand